EBSCO online školení květen 2019

28. 5. 2019 -

Webináře se budou konat 30. května 2019.

Vážení uživatelé, rádi bychom vás pozvali na další ze série EBSCO online školení.

Témata a termíny webinářů:

Téma Datum Čas Adresa pro registraci
EBSCO eBooks™ – Jak najít a pracovat s titulem

Webinář zaměřený na vyhledání eKnih, jejich zpracování a stahování do čtecího zařízení.

30.5.2019 od 9:30h Registrace na webinář
EBSCOhost – Pokročilé vyhledávání

Webinář zaměřený na ukázku pokročilých možností vyhledávání s pomocí thesauru, definovaných polí, kombinace uložených hledání a využití indexů.

30.5.2019 od 10:30 h Registrace na webinář
EBSCOAdmin – Úvod do správy EBSCOAdmin
Webinář zaměřený na základní možnosti správy v EBSCOAdmin jako jsou nastavení profilu, úprava uživatelského rozhraní EBSCOhost, branding, způsoby přihlašování.
30.5.2019 od 13:30 h Registrace na webinář

Délka jednotlivých webinářů bude v závislosti na otázkách cca 40 minut. K účasti na webináři potřebujete počítač s internetovým připojením a sluchátka (s mikrofonem).
V případě dotazů kontaktujte, prosím, Martina Kolmana, vašeho EBSCO školitele (mkolman@ebsco.com).