Dotazníkové šetření knihovny Mendelu

8. 4. 2022 -

- na služby knihovny

Vážení a milí studenti a zaměstnanci Mendelovy univerzity v Brně,

knihovna MENDELU v určitých časových intervalech provádí průzkum spokojenosti, aby zjistila, zda nabízené služby, prostory či přístup knihovnického personálu odpovídají očekávání a potřebám studentů a zaměstnanců MENDELU. Obracíme se proto na vás s žádostí o účast v dotazníkovém šetření, jehož výsledky nám pomohou vyhodnotit stávající situaci a provést případné změny tak, abyste s knihovnou byli co nejvíce spokojení.

Dotazník je anonymní a je určen všem studentům i zaměstnancům MENDELU. Prosíme, vyplňte ho i v případě, že služby knihovny nevyužíváte. Vyplnění dotazníku vám zabere přibližně 10 minut a vyplnit ho můžete do neděle 24. 4. 2022.

Jako odměnu za váš čas vám nabízíme možnost zúčastnit se losování o peněžité poukazy do knihkupectví Academia v hodnotě 500 Kč. Více informací naleznete na konci dotazníku.
Pro vyplnění dotazníku klikněte sem.