Knihobox - Vyzvednutí knih a časopisů mimo otevírací dobu

11. 11. 2021 -

- zprovozněn

S radostí oznamujeme, že jsme spustili novou službu: Knihobox.

Služba je určená pro vyzvednutí výpůjček mimo otevírací dobu knihovny, hlavně pro studenty kombinované formy studia, kteří mají výuku v sobotu.

Službu je nutné objednat výhradně prostřednictvím objednávkového formuláře.

Objednávka knih/časopisů do boxu

Knihy a časopisy, objednané v pracovní dny do 12 hodin, budou připravené ještě ten den. Požadavky zadané po 12. hodině nebo v nepracovní den, bude knihovna vyřizovat následující pracovní den. Výpůjčky budou zaznamenány ve Vašem účtu čtenáře bezprostředně po vyřízení požadavku. Od té doby se počítá výpůjční lhůta. Na Váš univerzitní e-mail dostanete oznámení o vyřízení včetně čísla boxu a kódu pro odemknutí zámku. Výpůjčky budou uloženy v boxu 5 kalendářních dnů, poté bude požadavek zrušen a knihy vráceny.

Umístění boxů:

• Brno - chodba před knihovnou v suterénu budovy A. Dostupné každý den 6–22 h v době otevření areálu univerzity, vstup do areálu je na kartu studenta nebo zaměstnance.
  • Lednice - přízemí budovy D, ve vstupní chodbě ke knihovně. Budova je dostupná na kartu studenta a zaměstnance od pondělí do soboty v době 6–22 h.