Přednáška Kybernetická bezpečnost přeložená do lidštiny

10. 11. 2022 -

- od experta z NÚKIB pro studenty MENDELU

„Co to je kyberbezpečnost a jak funguje? Týká se Tě to vůbec? Přednáška o tom, jak vypadají kybernetické útoky, jaké jsou nástroje a metody útočníků, které používají proti běžným uživatelům internetu, a jak se těmto útokům efektivně bránit.“

Přednáší Mgr. David Kudrna, designér edukačních aktivit Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, který se zaměřuje na tvorbu interaktivních a gamifikovaných online kurzů na témata kybernetické bezpečnosti.

Všichni studenti MENDELU, běžní uživatelé internetu a digitálních technologií, jsou srdečně zváni. Z důvodu omezeného počtu míst je nutná registrace (viz níže).

Datum Čas Místo Adresa pro registraci
22.11.2022 od 14:00 h do 15:30 h místnost M2.12, AF, budova M Registrace na webinář