Vážení zákazníci,

26.–30. října bude prodejna skript zavřená. Objednávky přijaté po 22. říjnu budou vyřizované od 2. listopadu.

Vážení zákazníci, prodejna skript je od 14. 10. otevřená od 8.00 do 11.00 h.

v souvislosti se změnou barvy na univerzitním semaforu.

Vydavatelství MENDELU je stále v provozu. Jsou zakázány osobní konzultace se zaměstnanci Vydavatelství, tyto konzultace řešte...

Z důvodu technologických možností našich strojů a vytížení pracovníků Vydavatelství není možné zakázky zpracovávat na počkání.

Vydavatelství zahájilo prodej výročních publikací univerzity. Nově zde zájemci mohou zakoupit set dvou publikací 100 příběhů MENDELU a 100 tváří MENDELU (cena 390,- Kč).

Vážení zákazníci prodejny skript, nově máme v nabídce skripta České zemědělské univerzity v Praze "Chov drůbeže II." pro posluchače magisterského studia oboru Živočišná produkce...

 

 

Úvod

Vydavatelství Mendelovy univerzity v Brně bylo založeno na podzim roku 1965 jako Ediční středisko Vysoké školy zemědělské v Brně a v počátcích své existence zajišťovalo zejména předtiskovou přípravu a výrobu skript a dalších učebních materiálů pro vlastní potřebu školy.

V roce 2014 pak proběhla transformace Edičního střediska na Vydavatelství Mendelovy univerzity v Brně. Tato transformace zajistila přerod Edičního střediska na moderní vydavatelské pracoviště, které je schopné vyhovět všem požadavkům, jež jsou na vydavatelství v 21. století kladeny.

Mezi hlavní činnosti Vydavatelství Mendelovy univerzity v Brně patří poskytování komplexní podpory v procesech souvisejících s vydáváním publikací a dále také vyřizování všech náležitostí spojených s vydáváním periodik (ohlašovací povinnost na Ministerstvu kultury, přidělení ISSN) a monografií (správa čísel ISBN, odesílání povinných výtisků).

Zabýváme se předtiskovou přípravou a tiskem vědeckých časopisů Acta Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis, Folia Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis a Beskydy.

Můžeme Vám nabídnout tisk monografií, skript, sborníků i dalších publikací, provozních materiálů, reprezentativních a příležitostných tisků, tisk posterů, informačních letáků, pozvánek či vizitek. Prodej vydávaných skript je zajištěn ve vlastní prodejně, skripta prodáváme také externím žadatelům (platba na fakturu). V neposlední řadě Vám můžeme zhotovit grafické návrhy Vašich publikací nebo jakýchkoliv jiných tiskovin, sazbu knih a sazbu v dnešní době stále populárnějších a vyhledávanějších e-knih. Rádi pro Vás zajistíme i další rozličné služby související s tiskem, které nejsou výše uvedeny.

 

Jeden z našich strojů

Služby, které vám naše vydavatelství může nabídnout patří mimo jiné:

 • Tisk
  • tisk na papír různých gramáží a typů
  • velkoplošný tisk na plotteru
  • tisk vizitek
 • Vazby
  • šitá drátem, lepená, fastback
  • termovazby
  • kroužkové
 • Prodej skript
 • Další služby
  • laminování - formáty A6, A5, A4, A3
  • výroba skript a sborníků

Bližší informace o našich službách získáte v záložce služby

Neváhejte se na nás obrátit.


Informace pro zákazníky

 


Hodnocení spokojenosti se službami pracoviště

Zajímá nás, jak hodnotíte činnost našeho pracoviště. Chcete-li vyjádřit svůj názor nebo navrhnout námět na zlepšení, stačí vyplnit jeden z následujících on-line dotazníků.

Hodnocení zaměstnancem

Hodnocení studentem