Vážení zákazníci, prodejna skript je pro vás v srpnu otevřena 11.–12. 8. a 22.–26. 8. vždy  od 8:30 do 11:00 h.

Provoz Vydavatelství se v červenci, srpnu a září mění!

Vážení zákazníci, skripta posíláme doporučeně, pouze Českou poštou po ČR i do zemí EU. Pro lepší doručení uvádějte v objednávce Vaše telefonní číslo. Děkujeme.

Z důvodu technologických možností našich strojů a vytížení pracovníků Vydavatelství není možné zakázky zpracovávat na počkání.

Dotisky skript a nová vydání, která lze koupit v prodejně skript.

 

 

Úvod

Vydavatelství Mendelovy univerzity v Brně bylo založeno na podzim roku 1965 jako Ediční středisko Vysoké školy zemědělské v Brně a v počátcích své existence zajišťovalo zejména předtiskovou přípravu a výrobu skript a dalších učebních materiálů pro vlastní potřebu školy.

V roce 2014 pak proběhla transformace Edičního střediska na Vydavatelství Mendelovy univerzity v Brně. Tato transformace zajistila přerod Edičního střediska na moderní vydavatelské pracoviště, které je schopné vyhovět všem požadavkům, jež jsou na vydavatelství v 21. století kladeny.

Mezi hlavní činnosti Vydavatelství Mendelovy univerzity v Brně patří poskytování komplexní podpory v procesech souvisejících s vydáváním publikací a dále také vyřizování všech náležitostí spojených s vydáváním periodik (ohlašovací povinnost na Ministerstvu kultury, přidělení ISSN) a monografií (správa čísel ISBN, odesílání povinných výtisků).

Zabýváme se předtiskovou přípravou a tiskem vědeckých časopisů Acta Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis, Folia Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis a Beskydy.

Můžeme Vám nabídnout tisk monografií, skript, sborníků i dalších publikací, provozních materiálů, reprezentativních a příležitostných tisků, tisk posterů, informačních letáků, pozvánek či vizitek. Prodej vydávaných skript je zajištěn ve vlastní prodejně, skripta prodáváme také externím žadatelům (platba na fakturu). V neposlední řadě Vám můžeme zhotovit grafické návrhy Vašich publikací nebo jakýchkoliv jiných tiskovin, sazbu knih a sazbu v dnešní době stále populárnějších a vyhledávanějších e-knih. Rádi pro Vás zajistíme i další rozličné služby související s tiskem, které nejsou výše uvedeny.

 

Jeden z našich strojů

Služby, které vám naše vydavatelství může nabídnout patří mimo jiné:

 • Tisk
  • tisk na papír různých gramáží a typů
  • velkoplošný fototisk
  • tisk vizitek
 • Vazby
  • šitá drátem, lepená, fastback
  • termovazby
  • kroužkové
 • Prodej skript
 • Další služby
  • laminování - formáty A6, A5, A4, A3
  • výroba skript a sborníků

Bližší informace o našich službách získáte v záložce služby

Neváhejte se na nás obrátit.

Informace pro zákazníky

 


Hodnocení spokojenosti se službami pracoviště

Zajímá nás, jak hodnotíte činnost našeho pracoviště. Chcete-li vyjádřit svůj názor nebo navrhnout námět na zlepšení, stačí vyplnit jeden z následujících on-line dotazníků.

Hodnocení zaměstnancem

Hodnocení studentem